ŻYCZENIA

Szanowni Rodzice,

Za nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by pogratulować Wam za czas poswięcony dzieciom i dla dzieci. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich zwłaszcza podczas  obowiazkowej edukacji. Życzymy Państwu, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Kochane Przedszkolaki,

Dziękujemy Wam za cudowne chwile spędzone razem. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy Wam, by wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Absolwentom naszego przedszkola – dzieciom z grupy Delfinki życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju. Tak jak na zakończeniu spiewaliście siłę mam - wierzę, że macie i potraficie marzyć. Powodzenia!

Data dodania: 2023-06-28 15:22:32
Data edycji: 2023-06-28 15:24:22