Dnia 23.06.2026 r. nasze przedszkole odwiedziła mama Wiktorii, która na co dzień pracuje jako kierownik budowy. Gość opowiedział dzieciom o swoim zawodzie, przybliżył specyfikę pracy na budowie oraz zaprezentował koparkę. Przedszkolaki miały możliwość wejść do maszyny, zadawać pytania i z dużym zainteresowaniem poznawać tajniki pracy budowlańców. Wizyta była bardzo ciekawa i dostarczyła dzieciom wielu nowych doświadczeń.