Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczno - wychowawczy.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Wychowankowie. Zaangażowaniem, ambicją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach online.

W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, dzieci grupy najstarszej otrzymają dyplomy ukończenia przedszkola zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i wytycznymi sanepidu.

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi oraz Przyjaciołom

Przedszkola nr 25 w Gdyni serdecznie dziękuję za całoroczną pracę.

Życzę udanych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji – Dyrekcja

Przedszkola nr 25 w Gdyni.

Data dodania: 2020-06-26 09:34:31
Data edycji: 2020-06-26 09:46:36