WIZYTA U STRAŻAKÓW

Dnia 20.04.2022 grupa Bursztynki odwiedziła Państwową Straż Pożarną w Gdyni.

Bursztyny uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w sali "Ognik", poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa, dowiedziały się jak należy zachować się w trakcie zagrożenia, jak mogą pomóc w uniknięciu powstania pożaru oraz utrwaliły numery alarmowe do straży pożarnej.

Przedszkolaki w trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich, sprzęt, jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych, zwiedziły stanowisko kierowania, w którym odbiera się zgłoszenia o pożarach i wypadkach.

Składamy serdeczne podziękowania Strażakom za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania niezwykle istotnej i ważnej pracy STRAŻAKA .

Data dodania: 2022-04-20 19:11:06
Data edycji: 2022-04-23 13:18:14