Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Bardzo cieszymy się, że nasze przedszkole może przyjąć dzieci z dniem 01.09.2021r. na kolejny rok szkolny. Ze względu na nadal trwający stan epidemiczny wszystkie ważne informacje będą pojawiały się na naszej stronie internetowej.

Prosimy o kontakt telefoniczny: Dyrektor – 699 909 234,  Zgłaszanie nieobecności, opłaty Intendent – 725 269 783

lub e-mailowy: przedszkole@p25.edu.gdynia.pl

Nauczyciele posiadają e-maile służbowe (w zakładce grupy) do konsultacji indywidualnych lub kontakt tel. 725 269 783 po zakończeniu pracy z dziećmi.

Aktualnie uzupełniamy dokumenty:

1. Rodzice  wypełniają "Deklarację korzystania z wychowania przedszkolnego" na nowy rok szkolny oraz dostarczają ją do przedszkola – do końca sierpnia, bądź 01.09.2021r. - nr 1  dokumentu w zakładce „Rodzice – dokumenty do pobrania”
  2. Informację o dziecku, jego opiekunach  i osobach upoważnionych do jego odbioru z przedszkola – nr 9
  3. Istotne dane o stanie zdrowia, stosowanej diecie i rozwoju psychofizycznym dziecka – nr 6
  4. Zgody rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 25 – nr 7 i 10
  5. Załącznik  do procedury na wypadek zagrożenia COVID-19 (procedura do wglądu w zakładce „dokumenty do pobrania”) – nr 5
  6. Oświadczenie o miejscu zamieszkania – nr 8
  7. Należy wyrobić "Kartę Mieszkańca", która umożliwi ewidencjonowanie godziny pobytu dziecka w przedszkolu za pomocą czytnika umieszczonego przy wejściu do przedszkola.

Jeżeli złożyli Państwo "Deklarację korzystania z wychowania przedszkolnego" w przedszkolu - nowo przyjęte dzieci zostaną wprowadzone do systemu Karty Mieszkańca w ciągu najbliższych dni. Wówczas będą mogli Państwo wypełnić w systemie upoważnienie do odbioru dziecka.

Po upoważnieniu w systemie należy wydrukować i wypełnić „Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola” oraz dostarczyć je do placówki również 1 września. Bez tego dokumentu nie możemy zatwierdzić upoważnienia dokonanego przez Państwa, a tym samym jesteście jedynymi osobami mogącymi odebrać dziecko z przedszkola.

Uwaga! Jeżeli w systemie możecie upoważnić Państwo kogoś, podając jego numer dowodu osobistego – to wówczas na dokumencie „Upoważnienie…” proszę również wpisywać numer dowodu osobistego.

Prosimy tych rodziców, których jeszcze nie znamy, o przychodzenie po dzieci z dowodem osobistym, abyśmy byli pewni, że oddajemy dziecko odpowiednim osobom.

Dziękujemy.

Organizacja pracy Przedszkola nr 25 w nowym roku szkolnym 2021/2022:

Państwa dzieci będą umieszczone następujących oddziałach:

Gr. I – 3 latki „Perełki” – 6.30 – 16.30

Nauczycielki: mgr Karolina Kasznia, mgr Grażyna Kocińska

Pomoc nauczyciela: Bernadeta Nowak

Pracownik obsługi: Anna Jankowska

Gr. II – 3,4 latki „Muszelki” – 7.00 – 17.00

Nauczycielki: mgr Katarzyna Chabrowska,  …………………..

Pracownik obsługi: Małgorzata Jędrzejczyk

Gr. III – 4,5 latki „Bursztynki” – 7.00 – 17.00

Nauczycielki: mgr Iwona Urbańska,  ……………..

Pracownik obsługi: Kamila Szulta

Gr. IV – 5,6 latki - 8.00 – 16.00

Nauczycielki: mgr Marta Lewko-Grabowska, mgr Magdalena Rudzka

Pracownik obsługi: Ewa Wielgucka

Od września nadal pracujemy w reżimie sanitarnym, dlatego do przedszkola nadal, ze względu na czas posiłków i dezynfekcji, przyprowadzamy dzieci do 8.30 i odbieramy od 14.30. W nietypowych i wyjątkowych sytuacja proszę o kontakt z dyrektorem 699 909 234.

Opłaty: Nr kont znajdują się na stronie przedszkola w zakładce „Rodzice – opłaty”

- Termin wpłat na rachunki bankowe przedszkola – do 15 każdego miesiąca

- Informacje o wysokości opłat można uzyskać u Intendenta lub Wicedyrektora

- Dzieci 6- letnie ze względu na obowiązek edukacji przedszkolnej nie płacą za pobyt, a jedynie za wyżywienie

- Przedszkole podlega żywieniu zbiorowemu, a stawka dzienna wyżywienia to 7zł. Za rzeczywisty pobyt dziecka w przedszkolu jest naliczana złotówka za każdą następną godzinę powyżej 5 godzin/dziennie pobytu dziecka. Godziny rzeczywistego pobytu dziecka nalicza system Karty Mieszkańca.

Zapraszamy Państwa na zebrania grupowe w dniach:

02.09.2021r. – Rodzic dziecka grupy 1 – Perełki o godz. 16.30

02.09.2021r. – Rodzic dziecka grupy 2 – Muszelki o godz. 17.00

03.09.2021r. – Rodzic dziecka grupy 3 – Bursztynki o godz. 16.45

03.09.2021r. – Rodzic dziecka grupy 4 – Delfinki o godz. 16.00

Z uwagi na trwający czas epidemiczny i reżim sanitarny zebrania odbędą się bez obecności dzieci, przy udziale jednego rodzica dziecka.

Proszę o zabezpieczenie się w maseczkę i dezynfekcję rąk na wejściu.

Pozostałe informacje będą zamieszczane na tej stronie internetowej lub na wejściu do Przedszkola.

Pozdrawiam – Aneta Pasieka p.o Dyrektora Przedszkola nr 25 w Gdyni

Data dodania: 2021-08-30 13:58:57