Teatr

Przedstawienie teatralne już obejrzało większość dzieci w naszym Przedszkolu lub link został rozesłany dla rodziców

Teatr będzie aktywny do 27 marca (sobota) do godz. 20.00

W spektaklu opowiedziane są trzy legendy"O krasnoludkach z Cygańskiej Górki", "O Flądrze - dobrej i złej sławie" i "Dlaczego morze jest słone", dlatego spektakl, szczególnie w młodszych grupach, można oglądać w odcinkach :)

Organizator :

Proszę  o nie umieszczanie filmu na profilu publicznym  na Facebooku oraz na ogólnodostępnej stronie Przedszkola.

Bardzo proszę, aby link udostępniać rodzicom  mailowo, sms - owo, bądź umieścić na grupie zamkniętej.

Wysyłając, proszę zaznaczyć, aby nie kopiować i nie rozpowszechniać filmu, gdyż jest on chroniony prawem autorskim.

Zachęcam do śledzenia i subskrybowania kanału Teatru Qfer na Youtube i polubienia profilu na Facebooku

Data dodania: 2021-03-26 09:04:14
Data edycji: 2021-03-26 13:12:30