Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ''KOLOROWA PISANKA''

W dniu 13.04.2022r. w Przedszkolu nr 25 w Gdyni odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Kolorowa pisanka”.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Wielkanocnymi, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej w zdobieniu pisanek wielkanocnych oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez działania plastyczne.

Uczestnikami konkursu były 4 grupy przedszkole: Perełki, Muszelki, Bursztyny i Delfiny.
Z każdej grupy zostali wyłonieni zwycięzcy (I, II, III miejsce), którzy otrzymali nagrodę książkową, a pozostałe prace zostały nagrodzone dyplomem za udział.

Składamy gratulacje laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi.

Data dodania: 2022-04-23 13:30:52
Data edycji: 2022-04-23 13:37:47