Rozpoczęcie roku

czynne 6.30 – 16.30

Serdecznie witamy wszystkie dzieci oraz rodziców/opiekunów. Zapraszamy do naszego przedszkola, zabawek, pań. Staramy się, aby dzieci czuły się bezpieczne i zadowolone.

Nadal pracujemy w reżimie sanitarnym.

Odziały przedszkolne ze względu na wytyczne GIS, MEN i MZ pracują w godzinach:

1. PEREŁKI ___ 6.30 – 16.30
  2. MUSZELKI ___ 7.30 – 16.00
  3. BURSZTYNKI ___ 6.30 – 16.30
  4. DELFINKI ___ 8.00 – 16.00

- Rodzice przyprowadzają do CZĘŚCI WSPÓLNEJ przedszkola dzieci zdrowe

- Dzieci grupy PEREŁKI i MUSZELKI wchodzą furtką od małego ogrodu - pojedynczo z 1 rodzicem,

Dzieci grupy BURSZTYNKI i DELFINKI wchodzą głównym wejściem - pojedynczo z 1 rodzicem,

- Dzieci można przyprowadzać tylko do 8.30 potem przedszkole jest zamknięte

do godziny 14.30 ze względów organizacyjnych i pracę woźnych oddziałowych

- Przy wejściu do przedszkola obowiązuje maseczka oraz dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe

- Dzieci odbiera w przedsionku woźna, po zmierzeniu temperatury i odprowadza do sali. Zabrania się przyjmowania dzieci z temperaturą powyżej 37,5* C lub z wyraźnymi objawami choroby (kaszel, katar, biegunka, wysypka, zaczerwienienie oczu itp.)

- Należy uzupełnić dokumenty wskazane podczas przyjmowania lub wydawania dziecka. (wypełnione dokumenty wrzucamy do skrzynki pocztowej lub pojemnika w przedsionku)

- Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie rodzice/opiekunowie są zobligowani nie przyprowadzać dziecko do przedszkola

- Dzieci nie przynoszą zabawki, ani żadnych przedmiotów.

- Kontakt z przedszkolem odbywa się jedynie drogą e- mailową lub telefonicznie (Nauczyciele nie rozmawiają przez telefony prywatne w pracy)

- Informacje odnośnie grup umieszczamy na stronie internetowej przedszkola

- Proszę o założenie aplikacji ProteGO Safe  na swoich telefonach – Rekomendacja Ministerstwa Edukacji

DZIECI w okresie epidemii mogą korzystać z oferty pzredszkola w wyznaczonych godzinach ze względu na organizację pracy w reżimie sanitarnym i przestrzegając procedury

- Każde dziecko powinno być ubezpieczone  na zebraniu z rodzicami będą przedstawione aktualne oferty firm.

- Opłaty za Przedszkole uiszczamy do 15 każdego miesiąca według informacji zawartych w zakładce "Opłaty".

Zebrania z rodzicami

Zapraszamy na spotkania z nauczycielami w formie zebrania dla rodziców. Proszę, aby na tych zebraniach nie było dzieci i tylko jeden rodzic. Proszę o zachowanie dystansu społecznego oraz obowiązuje zastosowanie środków ochrony osobistej.

1 września – Rodzic z gr. Perełek, godz. 16.30

2 września – Rodzic z gr. Muszelek, godz. 16.30

3 września – Rodzic z gr. Bursztynków, godz. 16.30

4 września – Rodzic z gr. Delfinków, godz. 16.30

Rodzice wchodzą przez furtkę od małego ogrodu.

RADA RODZICÓW  - umieści informację odnośnie swoich postanowień w zakładce "Rada Rodziców"

Data dodania: 2020-08-28 15:05:16
Data edycji: 2020-08-30 15:13:24