Od 28.06.2024r. Przedszkole nosi nową nazwę: Przedszkole nr 25 "Gdyńskie Perły" w Gdyni
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Pożegnanie Starszaków

Pożegnanie Starszaków

17.06. odbyło się uroczyste Pożegnanie Starszaków. Pani Dyrektor Aneta Pasieka podziękowała dzieciom, że były z nami tyle lat. "Już od pierwszych chwil w gr. Perełek Panie zabrały Was w daleką podróż. Poznaliście wiele krajów, obyczaje, literki, cyferki, krajobrazy, znaki, piosenki, wiersze i opowiadania. Z bajek uczyliście się różnych dobrych zachowań i nazywaliście te złe.....". Życzyła dalszych sukcesów i dalszej podróży w krainę wiedzy, aby ta podróż trwała w radosnej atmosferze i dawała siłę do działania. 

Potem dziękowała Nauczycielkom - Pani Sandrze i Pani Ewie za trud i wychowanie tych dzieci, za przekazywanie wiedzy i wartości, za kształtowanie zachowań i umiejętności, za wytrwałą pracę, za serce, uśmiech i cierpliwość w tej niełatwej misji wychowania najmłodszego pokolenia. 

Podziekowania szczególne Pani dyrektor kierowała do Rodziców i Opiekunów za wieloletnią współpracę, za pomoc i zaangażowanie w działalność naszej przedszkolnej społeczności. Za wsparcie i codzienny uśmiech. Życzyła aby ih dzieci wyrosły na prawdziwych geniuszy. 

 

Data dodania: 2024-06-23 18:05:07
Data edycji: 2024-07-06 21:34:19
Ilość wyświetleń: 64
godło Polski - link do strony głównej
Kontakt

81-377 Gdynia

ul. Augustyna Necla 14

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej