Podziękowania

W okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z Grupy Delfinków przygotowały wspaniały występ dla pań nauczycielek i pracowników przedszkola. Do życzeń dołączyła się również Rada Rodziców z pięknie pachnącymi kwiatami, dekoracją jesienną przed przedszkolem i miłymi słowami – życzeniami dla całego zespołu Przedszkola nr 25 w Gdyni

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dziękujemy dzieciom i rodzicom, za pamięć i życzenia oraz wspaniałe ciasto – słodką niespodziankę. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni za docenienie naszej codziennej pracy, która dla nas jest wyzwaniem każdego dnia. Tak jak oczekują dzieci, staramy się, aby każdy dzień był ciekawy, pełen zabawy i radości.

Informujemy, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej pracownicy naszego przedszkola otrzymali Nagrodę Dyrektora za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze, zaangażowanie w codzienną pracę i inicjatywy, które służą wysokiej jakości pracy naszej placówki.

Nagrodę otrzymała Pani Marta Lewko-Grabowska wicedyrektor, Pani Ala Jastrzębska intendent, Pani Beata Nowak pomoc nauczyciela, Pani Ewa Wielgucka woźna oraz Pani Bożena Deptuła pomoc kucharki.

Wszyscy chętni pracownicy uczestniczyli w spektaklu „Hairspray” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Data dodania: 2021-10-17 17:42:08
Data edycji: 2021-10-18 14:42:42