Perełki

• p. Bernadeta

Woźna oddziałowa:

• p. Ewa

• Dzieci w piątki do domu zabierają teczki z pracami plastycznymi i odnoszą teczki w poniedziałek do przedszkola.
  • Proszę o przynoszenie chusteczek mokrych i suchych, papieru/ kartek dla dzieci do rysowania ( mogą być z jednej strony zapisane)

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją na telefon, która rejestruje wejście i wyjście dziecka z przedszkola na czytniku przy drzwiach przedszkola - www.gdynia.pl , Rodzic odbija kartę przy wyściu z przedszkola z dzieckiem, nie na wejściu, kiedy dziecko jeszcze jest w sali (bezpieczeństwo!)

Link - filmik

Link - Gdyńskie Centrum Kontaktu

Urodzinki   dzieci urodzonych w danym miesiącu będą zorganizowane w ostatni piątek każdego miesiąca przez nauczycieli w grupach, a na podwieczorek kuchnia przygotuje ciasto. Życzymy udanej zabawy i miłych wspomnień :)

Konsultacje z Nauczycielami: do uzgodnienia mailowo lub telefonicznie. Nauczyciel ponosi odpowiedzialność za wszystkie dzieci w sali - nie rozmawia z rodzicami przy drzwiach, jest w pracy.

Proszę spotkania ze specjalistami uzgadniać w obecności Nauczyciela wychowawcy, odpowiedzialnego za dzieci w grupie.

Data dodania: 2017-09-27 15:45:37
Data edycji: 2023-12-26 14:08:29