Karta Mieszkańca

Szanowni Rodzice dzieci nowo przyjętych

Bardzo cieszymy się, że wybrali Państwo nasze przedszkole jako placówkę edukacyjną dla swoich dzieci. Ze względu na nadal trwający stan epidemiczny wszystkie ważne informacje będą pojawiały się na naszej stronie internetowej.

Aktualnie:

Należy wyrobić "Kartę Mieszkańca", która umożliwi rozliczenie pobytu dzieci w przedszkolu.

Bardzo ważna informacja dotycząca Karty Mieszkańca, dotycząca zwłaszcza rodziców dzieci nowo przyjętych:  w związku z wprowadzonym systemu do naliczeń odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu  należy w systemie  upoważnić do odbioru dziecka osoby trzecie oraz RODZICÓW!

1. proszę wejść na stronę www.gdynia.pl
  2. wybrać zakładkę Karta Mieszkańca
  3. po prawej stronie wybrać zakładkę logowanie
  4. jeżeli jesteś po raz pierwszy, należy założyć konto rodzinne, jeżeli takie posiadasz – zaloguj się
  5. po zalogowaniu należy wybrać zakładkę z imieniem i nazwiskiem dziecka
  6. w panelu Moje dane wybrać zakładkę Przedszkole
  7. w zakładce dodaj Nowe Upoważnienie proszę wpisać osoby upoważnione do odbioru Państwa dziecka (analogicznie postępujemy przy kolejnym dziecku)

Ogólne informacje o karcie mieszkańca: https://karta.miasto.gdynia.pl/faq

Po upoważnieniu w systemie należy wydrukować i wypełnić „Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola” oraz dostarczyć je do placówki również 1 września. Bez tego dokumentu nie możemy zatwierdzić upoważnienia dokonanego przez Państwa, a tym samym jesteście jedynymi osobami mogącymi odebrać dziecko z przedszkola.

Prosimy tych rodziców/opiekunów, których jeszcze nie znamy, o przychodzenie po dzieci z dowodem osobistym, abyśmy byli pewni, że oddajemy dziecko odpowiednim osobom.

Dziękujemy.

Data dodania: 2021-07-02 11:13:29