Drodzy rodzice /Opiekunowie

Dziękujemy za kontakt i sprawne odebranie GOTOWOSCI SZKOLNEJ dzieci sześcioletnich.

Serdecznie DZIĘKUJEMY rodzicom grupy Muszelki za zakup tak fascynującego dzieci domku do zabawy w ogrodzie.

Nadal trwa rekrutacja do przedszkola – informacje na bieżąco wstawiamy na stronę przedszkola, ale dostępne są również na stronie gdynia.pl oraz w systemie rekrutacji.

Odnowienie sprzętu sportowego w ogrodach, czyli malowanie, konserwacja, naprawa trwa systematycznie.

Szafa dla maluszków została już zamontowana z przeznaczeniem do przechowywania pościeli dzieci najmłodszych.

Podczas nieobecności dzieci w czasie ograniczenia funkcjonowania przedszkola nasza obsługa pięknie przygotowała sale zabaw na ponowne przyjęcie dzieci, zostały umyte wszystkie zabawki, pomoce, meble, okna i nabłyszczone podłogi.

W zbliżającym się tygodniu zostaną przekazane dzieciom do sal zabawki, które były zaplanowane z okazji świat Wielkanocnych, ale funkcjonowanie przedszkola było w tym czasie ograniczone. Myślę, że dzieci ucieszą się z nowości w każdym czasie.

Pozyskaliśmy poprzez udział w programie profilaktycznym 5255,00 zł na zakup materiałów i wyposażenia, pomocy naukowych, dydaktycznych i książek. Zakupiliśmy między innymi: głośnik do tablicy multimedialnej, skakanki, zestaw piłek, zestaw do koszykówki, piłki do skakania, tablice magnetyczną, tańczące chusty, pompony do tańca, piłeczki sensoryczne, woreczki z grochem. Część zabawek będzie do wykorzystania w ogrodzie , a część w sali. Zakupiliśmy również pomoce do zajęć terapii i logopedii.

Pomimo trudnych sytuacji i wielu ograniczeń życzę Państwu dużo zdrowia i pogody ducha.

p.o. Dyrektora Przedszkola nr 25 Aneta Pasieka

Data dodania: 2021-04-29 08:54:37