Szanowni Rodzice!

Bardzo cieszymy się, że wybrali Państwo nasze przedszkole jako placówkę edukacyjną dla swoich dzieci. Ze względu na nadal trwający stan epidemiczny wszystkie ważne informacje będą pojawiały się na naszej stronie internetowej.

Aktualnie:

1. Należy wypełnić "Deklarację korzystania z wychowania przedszkolnego" oraz dostarczyć ją w kopercie do przedszkola.
  2. Należy wyrobić "Kartę Mieszkańca", która umożliwi rozliczenie pobytu dzieci w przedszkolu.
  3. Informację o dziecku, jego opiekunach  i osobach upoważnionych do jego odbioru z przedszkola.
  4. Istotne dane o stanie zdrowia, stosowanej diecie i rozwoju psychofizycznym dziecka.
  5. Zgody rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 25.
  6. Załącznik  do procedury na wypadek zagrożenia COVID-19 (procedura do wglądu w zakładce „dokumenty”)

Wszystkie powyższe dokumenty należy przynieść do przedszkola 1 września, najpóźniej zaś przyprowadzając dziecko po raz pierwszy po przerwie urlopowej.

Bardzo ważna informacja dotycząca Karty Mieszkańca, dotycząca zwłaszcza rodziców dzieci nowo przyjętych:   w związku z wprowadzaniem systemu do naliczeń odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu  należy w systemie  upoważnić do odbioru dziecka osoby trzecie oraz również RODZICÓW!

1. proszę wejść na stronę www.gdynia.pl
  2. wybrać zakładkę Karta Mieszkańca
  3. po prawej stronie wybrać zakładkę logowanie
  4. jeżeli jesteś po raz pierwszy, należy założyć konto rodzinne, jeżeli takie posiadasz – zaloguj się
  5. po zalogowaniu należy wybrać zakładkę z imieniem i nazwiskiem dziecka
  6. w panelu Moje dane wybrać zakładkę Przedszkole
  7. w zakładce dodaj Nowe Upoważnienie proszę wpisać osoby upoważnione do odbioru Państwa dziecka (analogicznie postępujemy przy kolejnym dziecku)

Ogólne informacje o karcie mieszkańca: https://karta.miasto.gdynia.pl/faq

Jeżeli złożyli Państwo "Deklarację korzystania z wychowania przedszkolnego" w przedszkolu - nowo przyjęte dzieci zostaną wprowadzone do systemu Karty Mieszkańca w ciągu najbliższych dni. Wówczas będą mogli Państwo wypełnić w systemie upoważnienie do odbioru dziecka.

Po upoważnieniu w systemie należy wydrukować i wypełnić „Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola” oraz dostarczyć je do placówki również 1 września. Bez tego dokumentu nie możemy zatwierdzić upoważnienia dokonanego przez Państwa, a tym samym jesteście jedynymi osobami mogącymi odebrać dziecko z przedszkola.

Uwaga! Jeżeli w systemie możecie upoważnić Państwo kogoś, podając jego numer dowodu osobistego – to wówczas na dokumencie „Upoważnienie…” proszę również wpisywać numer dowodu osobistego.

Prosimy tych rodziców, których jeszcze nie znamy, o przychodzenie po dzieci z dowodem osobistym, abyśmy byli pewni, że oddajemy dziecko odpowiednim osobom.

Dziękujemy.

Organizacja pracy Przedszkola nr 25 w nowym roku szkolnym 2020/2021:

Państwa dzieci będą umieszczone następujących oddziałach:

Gr. I – 3 latki „Perełki” – nauczyciel: mgr Martyna Mischk, mgr Katarzyna Chabrowska

Gr. II – 3,4 latki „Muszelki”– nauczyciele: mgr Iwona Piestrzeniewicz, mgr Mariola Pega, mgr Aneta Pasieka

Gr. III – 4,5 latki „Bursztynki” – nauczyciele: mgr Anna Witkowska,  mgr Marta Lewko

Gr. IV – 5,6 latki – nauczyciele: mgr Grażyna Kocińska, mgr Joanna Reiter

Dla dzieci należy przynieść:

- ubrania i bieliznę na zmianę, zamykany woreczek na tzw. „mokre wpadki” – podpisane,

- kapcie zapinane na rzep lub sznurowane (nie klapki) – podpisane,

- chusteczki higieniczne suche i mokre,

- wszystko dziecko ma w podpisanym woreczku w szatni.

Dzieci z grupy I :

- duży koc w poszewce (najlepiej taki ok. 160 cm x 200 cm) lub śpiworek – podpisane,

- małą poduszkę – jasiek – podpisane,

- piżamkę z krótkimi rękawkami – podpisaną,

- kapcie zapinane na rzep lub sznurowane (nie klapki) – podpisane,

- chusteczki higieniczne suche i mokre,

- wszystko dziecko ma w podpisanym woreczku w szatni.

- Rodzice wspomagają działalność przedszkola jednorazową wyprawką plastyczną, którą  ustalają z nauczycielem na zebraniu grupowym, którego data będzie podana na początku września.

Bardzo prosimy również o zakup książek – informacja będzie podana z aktualnymi cenami po 27.08.2020r.

Pozostałe informacje będą zamieszczane na tej stronie internetowej.

Pozdrawiam – Aneta Pasieka p.o Dyrektora Przedszkola nr 25 w Gdyni

Data dodania: 2020-08-24 08:47:45