Muszelki

• Joanna Reiter

Pracownicy:

• Ewa Wielgucka

Joanna Reiter - Wykształcenie: Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna (licencjat), Pedagogika szkolna (magister), Historia sztuki (licencjat), Artysta Snycerz (technik – PLSP).
W pracy z dziećmi chętnie wykorzystuję arteterapię, staram się zachęcić do poznawania i przeżywania sztuki, zapoznaję Państwa dzieci z możliwościami jakie daje nam wyobraźnia dla stworzenia własnych „dzieł”. Przed podjęciem pracy w przedszkolu prowadziłam warsztaty z dziećmi z zakresu rzeźby w drewnie (rzeźba tradycyjna i na frezarkach CNC), malarstwa i rysunku.

Prywatnie mama 12 letniej Karoliny i 9 letniego Mateusza.

Aleksandra Szubska - Sadowska - Wykształcenie: ped. rewalidacyjna (tyt. mgr), filologia angielska (tyt. lic.), ped. przedszkolna i wczesnoszkolna (studia podyplomowe)

Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym od kilku lat. Pomagam najmłodszym rozpocząć przygodę z językiem obcym. W pracy z dziećmi posługuje się głównie metodami opartymi na działaniu. Przygotowanie do posługiwania się językiem angielskim włącza w różne działania realizowane w ramach programu przedszkolnego w formie zabawy.

Prywatnie mama 4 letniego Tymka.

Data dodania: 2017-09-27 15:45:49
Data edycji: 2019-03-06 22:33:15